Наше бачення
Основні напрямки діяльності "Народного фронту молоді"
Освіта
Ми виступаємо за європейський рівень освіти, творчий та інтелектуальний розвиток молодого громадянина. Талановиті українці мають отримати всі умови для самореалізації у власній державі, а не мріяти якнайшвидше виїхати закордон.
Економіка
Виступаємо "за" молодіжне підприємництво, як один із найважливіших напрямків економічної політики країни. За інноваційну економіку. За належні умови праці і гідну зарплату для молодого перспективного фахівця.
Наука і технології
За підтримку інноваційно-дослідницьких ініціатив молоді, розширення форм їх стимулювання: відзнаки, нагороди, стипендії. Міжнародні та всеукраїнські творчі та просвітницькі заходи для молоді мають стати постійними акціями. Джобси і Маски - всередині України.
Екологія
Виступаємо за екологічне виховання, відповідальне ставленні молоді до природи. За збереження природніх ресурсів, екологічне волонтерство. Заохочення молодих вчених та студентів, які цілеспрямовано займаються екологічними проектами.
Культура і мистецтво
"За" культурне просвітництво в Україні. За виявлення та розвиток мистецьких талантів у молоді. За формування духовних якостей, шо будуються на християнсько-демократичних цінностях. За культуру, як каталізатор якісних змін життя українців. Зміни життя країни, як логічний наслідок формування естетичного смаку громадянина.
Патріотичне виховання
“За” розвиток та піднесення серед молодого покоління патріотизму, відданості батьківщині, дисциплінованості та інших рис і навичок, необхідних для захисту Незалежності України.
Охорона здоров'я
Ми "за" доступність якісного медичного обслуговування для молоді, незалежно від рівня її доходів. За державну соціальну та молодіжну політику в сфері охорони здоров'я. За популяризацію здорового способу життя та спорту серед молоді.
Наше бачення
ГО "Народний фронт молоді" об'єднала людей, які прагнуть створити найкраще майбутнє для України, ми знаємо що це можливо!
Наше бачення полягає в процвітаючій країні, де кожен має можливість реализувати свій потенціал.
Ми хочемо побудувати справедливе суспільство, в якому ніхто не залишився позаду.
Якщо ти підтримуєш нас та відчуваєш в собі сили діяти, приєднуйся до нашої організації!