Представник "Народного фронту молоді" взяв участь у молодіжному форумі в Тбілісі

У Тбілісі (Грузії) пройшов молодіжний форум "Forum of Young Politicians of the South Caucasus and Ukraine", у якому  взяв участь представник ГО "Народний фронт молоді" Назар Карнась. Форум присвячений Цифровій Демократії. У ньому взяли  участь представники молоді політичних партій України, Кавказу та ЄС. 

Під час заходу обговорювалась тема "Інформаційна війна, неправдиві та фейкові атаки ".  У свою чергу Назар Карнась зазначив, що мав честь послухати лекції від колишнього міністра оборони Нідерландів, посла Великобританії в Грузії. Також представник ГО «Народного фронту молоді»  приймав участь дискусіях та обговореннях зазначеної теми. 

Більшість представників  української делегації, у складі представників Народного фронту, Батьківщини та Самопомічі, відстоювали інтереси нашої держави на міжнародному рівні та спростовували неправдиву інформацію, яка лунала від проросійських сил, зокрема від .  Також під час заходу  обговорювались реформи в соціальній сфері на благо молоді,  та шляхи  боротьби молоді з Корупцією.

ФОТОГАЛЕРЕЯ